Skip Navigation Links
Skip navigation links
ERP systémy
Produkty
Riešenia
Referencie
BLOG
Kontakty

     

 

10 dôvodov prečo sa rozhodnúť pre Microsoft Dynamics

 

 

Znižuje riziko

Na inovácie a obchodné riešenia spoločnosti Microsoft sa spoliehajú a dôverujú im milióny používateľov. Microsoft Dynamics NAV má viac ako 2,5 miliónov spokojných používateľov v 150 000 firmách po celom svete, a aj vďaka tomu sú riešené, vyskúšané a vyladené aj najmenšie detaily potrebné pre efektívny chod spoločnosti.

 

MS Dynamics NAV je viac ako len ERP

Riešenia MS Dynamics NAV disponuje s rôznymi nástroji pre obchodnú, výrobnú alebo servisnú spoločnosť. V porovnaní s jednoduchými ERP riešeniami alebo účtovnými programami ponúka jednoduchšie ovládanie, viac funkcií a pokryje väčšinu podnikových odvetví.

Pomáha pracovať lepšie a rýchlejšie

Intuitívne ovládanie programu MS Dynamics NAV pomáha používateľom pracovať lepšie a rýchlejšie hneď od začiatku. Dlhé školenia a tréningy nie sú nevyhnutne potrebné.

Pracuje rovnako ako vy

Riešenie MS Dynamics NAV podporuje kľúčové podnikové potreby s komplexnými zabudovanými funkciami, ktoré možno ľahko prispôsobiť. Zamestnanci môžu minimalizovať časovo náročné a rutinné činnosti, spolupracovať a vymieňať si informácie.

Používa známe rozhranie

S podnikovým riešením MS Dynamics NAV môžu zamestnanci vykonávať obchodné procesy a prepojenia prostredníctvom nástrojov a kanálov, na ktoré sú zvyknutí.  

Podporuje obchodný rast a prosperitu

MS Dynamics NAV pokrýva všetky oblasti chodu spoločnosti (účtovníctvo, obchod, výroba, nákup a sklady, CRM a pod.) Pomáha znásobiť príjmy z obchodov a znížiť výdavky spoločnosti na minimum.

 

 

 

Pozerá sa vpred

Implementáciou a používaním inovatívnych a flexibilných nástrojov MS Dynamics NAV môžete získať náskok pred konkurenciou.
 

Ponúka rýchlejšiu návratnosť investícií

MS Dynamics NAV sa pozerá na podnikanie novými spôsobmi, ľahko identifikuje príležitosti pre zvýšenie rastu spoločnosti. Implementácia ERP riešenia je rýchla a ľahká, preto zamestnanci môžu bez prerušenia pracovať na svojich úlohách. Zjednodušením obchodných procesov sa zvyšuje ich produktivita.  

 

 

 

Flexibilné nasadenie

Môžete si vybrať model pre nasadenie, ktorý bude mať pre vaše podnikanie najväčší zmysel, či už na priestor on-premises, v cloude alebo kombináciu oboch. Navyše budete mať flexibilitu prispôsobenia podľa vašich potrieb.

 

Integrovaná platforma

MS Dynamics NAV je dobre integrovaný s MS Office, čím uľahčuje prístup, analýzu a zdieľanie informácií.  

 

 

  

 

kkleinová@telegrafia.sk

+421 915 999 261

     
  

Microsoft Dynamics 365 Business Central je najmodernejšie riešenie na komplexnú a efektívnu správu podnikov. Vďaka jednoduchému použitiu a prehľadnému zobrazeniu informácií získate silný nástroj na prijímanie správnych rozhodnutí a získanie náskoku pred konkurenciou. Telegrafia a. s. je spoľahlivý dodávateľ podnikových informačných systémov.