Skip Navigation Links
Skip navigation links
ERP systémy
Produkty
Riešenia
Referencie
BLOG
Kontakty

Podnikový informačný systém (ERP)
od Telegrafie

 

  Ekonomický softvér Microsoft Dynamics NAV

Hľadáte pre svoju firmu moderný podnikový informačný systém, s ktorým sa budete pozerať dopredu?

Očakávate, že vás informačný systém ušetrí váš čas a peniaze, a vy sa budete môcť venovať vlastnému biznisu a predbehnúť svoju konkurenciu?

 

Moderný podnikový informačný systém, založený na softvéri Microsoft Dynamics NAV je tu pre vás. Môžete si vybrať riešenie podľa svojich predstáv a svojho trhového segmentu, ktoré vám prispôsobíme na mieru aj s rezervou pre budúci rast.

 

Riešenia

  Zavedenie komplexného podnikového informačného systému do už fungujúcej firmy je pomerne náročná a komplikovaná vec, no tieto starosti môžete pokojne nechať na nás. Okrem divízie pre podnikové informačné systémy prevádzkujeme aj rozsiahlu elektrotechnickú výrobu a vzdelávacie centrum s ponukou IT služieb, obe riadené práve systémom Microsoft Dynamics NAV.

Ponúkame vám špecifické riešenie podnikového informačného systému, prispôsobené na mieru presne pre váš trhový segment. Použitý softvér je dostatočne flexibilný na to, aby sa dal optimalizovať pre malé aj veľké firmy. Kliknutím na odkazy nižšie si môžete prezrieť niektoré z typizovaných riešení.

 

 

ERP riešenie pre elektrotechnickú výrobuPodnikový informačný systém pre stavebnú výrobuERP riešenie pre strojnícku výrobuPodnikový informačný systém pre zdravotníctvoERP riešenie pre podniky odpadového hospodárstva a recykláciePodnikový informačný systém pre obchodnú alebo distribučnú spoločnosťriešenie podnikový informačný systém ERP Microsoft Dynamics NAV trhový segment

Produkt

 

Základom efektívneho informačného ERP systému je softvér Microsoft Dynamics 365 Business Central . Okrem neho si môžete vybrať aj ďalšie rozšírenia, ktoré vhodne zapadnú do vášho biznisu. Podnikový informačný systém je možné rozšíriť o nástroj Microsoft Dynamics CRM pre riadenie vzťahov so zákazníkmi alebo o systém Human pre riadenie ľudských zdrojov.

Súčasný trh ponúka viacero riešení s rôznou kvalitou, možnosťami a cenami, tak prečo práve Microsoft Dynamics? Ponúkame Vám 10 dôvodov prečo si vybrať práve tento podnikový informačný systém. ... viac informácií o produktoch

 

Cena

 

Pri podnikovom informačnom systéme, prispôsobenom podľa požiadaviek klienta, je cena vždy individuálna. Významne na ňu totiž vplývajú viaceré faktory, predovšetkým počet používateľov a tým počet zakúpených licencií a čas potrebný na prepojenie podnikového informačného systému s existujúcim softvérom vo firme.

Vďaka tomu je však možné prispôsobiť systém presne Vašim individuálnym potrebám a vyčlenenému rozpočtu. Či už chcete zavádzať moderný podnikový informačný systém postupne s rozložením nákladov, alebo je pre vás lepšia voľba nasadiť ho naraz a vyhnúť sa tak zbytočnému prechodnému obdobiu, všetko je možné. V spolupráci s IBM Global Financing sme pre Vás pripravili výhodný systém financovania.

Pre firmy, ktoré chcú minimalizovať vstupné náklady, je tu možnosť dodať ERP systém ako službu Cloud a samozrejme v správnej chvíli môžete využiť aj rôzne zvýhodnené ponuky a akcie.

 

Chcete vedieť, koľko bude stáť Dynamics NAV presne pre Vašu firmu a čo všetko Vám prinesie?

 

Ozvite sa nám

 

Ozvite sa nám a budeme vás pozorne počúvať. Radi poradíme s výberom softvéru, na základe vašich požiadaviek a rozpočtu vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku na mieru, postaráme sa o implementáciu zvoleného riešenia vo vašej spoločnosti, preškolíme vašich zamestnancov a samozrejme poskytneme aj spoľahlivú popredajnú podporu. Poradíme vám aj s prefinancovaním obstarania hardvéru, softvéru a podnikových aplikácií a služieb vrátane ERP systému prostredníctvom IBM Global Financing. 

Využívať výhody ERP systému a získavať tak náskok pred svojimi konkurentmi môžete už hneď teraz.

 

 

 

   

         

 

 

Prečo Telegrafia

 
  • Spoločnosť Telegrafia a. s. je po splnení prísnych podmienok držiteľom mnohých prestížnych certifikátov od firmy Microsoft. Tie sa dajú získať iba pri dlhodobých dodávkach nadštandardných a spoľahlivých riešení na trh.
  • samozrejmosťou je pre nás systém riadenia kvality ISO 9001:2015
  • ľudský prístup - to, že sa medzi sebou ERP konzultanti rozprávajú s použitím nezrozumiteľných IT pojmov neznamená, že sa tak budú rozprávať aj s vami
  • používateľsky jednoduché riešenia s rezervou pre budúci rast, ku ktorým vždy získate aj niečo navyše
  • výkonný a pohotový tím s dlhoročnými skúsenosťami s prispôsobovaním ERP systémov na mieru
  • pôsobnosť v najrôznejších trhových segmentoch - adaptácia na nové prostredie pre nás nie je problém
  • prevádzkujeme vlastnú elektrotechnickú výrobu a služby v oblasti IT vzdelávania, takže vám budeme radiť aj z vlastných skúseností
  • nerobíme "pásovú výrobu" - kvalita má u nás prednosť pred kvantitou tak, aby ste maximálne zhodnotili svoje peniaze, investované do ERP systému

Microsoft Gold Certified Partner, Small Business Specialist, ISO 9001:2008