Skip Navigation Links
Skip navigation links
ERP systémy
O systéme Dynamics NAV
Produkty
Riešenia
Výhodné financovanie
Referencie
Kontakty
Objednať demo
BLOG

Podnikový informačný (ERP) systém od Telegrafie

 

  Ekonomický softvér Microsoft Dynamics NAV

     "Chcem pre svoju firmu moderný podnikový informačný systém, s ktorým sa budem môcť pozerať dopredu a nie dozadu."

    "Okrem toho mi musí ušetriť čas a peniaze, aby som sa mohol venovať svojmu vlastnému biznisu a predbehnúť tak svoju konkurenciu!"

 

Nereálne? Práve naopak, dá sa to. Ponúkame vám moderný podnikový informačný systém, založený na softvéri Microsoft Dynamics NAV. Môžete si vybrať riešenie podľa svojich predstáv a svojho trhového segmentu, ktoré vám prispôsobíme na mieru aj s rezervou pre budúci rast.

 

 

 

Microsoft Dynamics NAV CRM podnikový informačný ERP systém

Základom efektívneho ERP systému je softvér Microsoft Dynamics NAV. Okrem neho si môžete vybrať aj ďalšie rozšírenia, ktoré vhodne zapadnú do vášho biznisu. Podnikový informačný systém je možné rozšíriť o nástroj Microsoft Dynamics CRM pre riadenie vzťahov so zákazníkmi alebo o systém Human pre riadenie ľudských zdrojov. K dispozícii je tiež Small Business Pack pre malé firmy alebo možnosť zaobstarať si celý podnikový informačný systém vo forme služby Cloud...  viac informácií o produktoch

 

 

 

Súčasný trh ponúka viacero riešení s rôznou kvalitou, možnosťami a cenami, tak prečo práve Microsoft Dynamics NAV? Ponúkame Vám 10 dôvodov prečo si vybrať práve tento podnikový informačný systém.

 

 

 

Riešenie podnikového informačného systému Microsoft Dynamics NAV

  Zavedenie komplexného podnikového informačného systému do už fungujúcej firmy je pomerne náročná a komplikovaná vec, no tieto starosti môžete pokojne nechať na nás. Nie sme iba teoretici: okrem divízie pre podnikové informačné systémy prevádzkujeme aj rozsiahlu elektrotechnickú výrobu a vzdelávacie centrum s ponukou IT služieb, obe riadené práve systémom Microsoft Dynamics NAV.

Ponúkame vám špecifické riešenie podnikového informačného systému, prispôsobené na mieru presne pre váš trhový segment. Použitý softvér je dostatočne flexibilný na to, aby sa dal optimalizovať pre malé aj veľké firmy. Kliknutím na odkazy nižšie si môžete prezrieť niektoré z typizovaných riešení.

 

 

ERP riešenie pre elektrotechnickú výrobuPodnikový informačný systém pre stavebnú výrobuERP riešenie pre strojnícku výrobuPodnikový informačný systém pre zdravotníctvoERP riešenie pre podniky odpadového hospodárstva a recykláciePodnikový informačný systém pre obchodnú alebo distribučnú spoločnosťriešenie podnikový informačný systém ERP Microsoft Dynamics NAV trhový segment

Microsoft MS Dynamics NAV cena

 

Pri podnikovom informačnom systéme, prispôsobenom podľa požiadaviek klienta, je cena vždy individuálna. Významne na ňu totiž vplývajú viaceré faktory, predovšetkým počet používateľov a tým počet zakúpených licencií a čas potrebný na prepojenie podnikového informačného systému s existujúcim softvérom vo firme.

Vďaka tomu je však možné prispôsobiť systém presne Vašim individuálnym potrebám a vyčlenenému rozpočtu. Či už chcete zavádzať moderný podnikový informačný systém postupne s rozložením nákladov, alebo je pre vás lepšia voľba nasadiť ho naraz a vyhnúť sa tak zbytočnému prechodnému obdobiu, všetko je možné. V spolupráci s IBM Global Financing sme pre Vás pripravili výhodný systém financovania.

Pre firmy, ktoré chcú minimalizovať vstupné náklady, je tu možnosť dodať ERP systém ako službu Cloud a samozrejme v správnej chvíli môžete využiť aj rôzne zvýhodnené ponuky a akcie.

Chcete vedieť, koľko bude stáť Dynamics NAV presne pre Vašu firmu a čo všetko Vám prinesie?

Kontaktujte nás a radi Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

 

          Prefinancujte si nákup ERP systému prostredníctvom IBM Global Financing.

 

 

 

Prečo si objednať podnikový informačný systém Microsoft Dynamics NAV v Telegrafii

 
  • Spoločnosť Telegrafia a. s. je po splnení prísnych podmienok držiteľom mnohých prestížnych certifikátov od firmy Microsoft. Tie sa dajú získať iba pri dlhodobých dodávkach nadštandardných a spoľahlivých riešení na trh.
  • samozrejmosťou je pre nás systém riadenia kvality ISO 9001:2008
  • ľudský prístup - to, že sa medzi sebou ERP konzultanti rozprávajú s použitím nezrozumiteľných IT pojmov neznamená, že sa tak budú rozprávať aj s vami
  • používateľsky jednoduché riešenia s rezervou pre budúci rast, ku ktorým vždy získate aj niečo navyše
  • výkonný a pohotový tím s dlhoročnými skúsenosťami s prispôsobovaním ERP systémov na mieru
  • pôsobnosť v najrôznejších trhových segmentoch - adaptácia na nové prostredie pre nás nie je problém
  • nie sme iba teoretici - prevádzkujeme vlastnú elektrotechnickú výrobu a služby v oblasti IT vzdelávania, takže vám budeme radiť aj z vlastných skúseností
  • nerobíme "pásovú výrobu" - kvalita má u nás prednosť pred kvantitou tak, aby ste maximálne zhodnotili svoje peniaze, investované do ERP systému

Microsoft Gold Certified Partner, Small Business Specialist, ISO 9001:2008

 

 

 

 

Ozvite sa nám a budeme vás pozorne počúvať. Radi poradíme s výberom softvéru, na základe vašich požiadaviek a rozpočtu vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku na mieru, postaráme sa o implementáciu zvoleného riešenia vo vašej spoločnosti, preškolíme vašich zamestnancov a samozrejme poskytneme aj spoľahlivú popredajnú podporu.

Využívať výhody ERP systému a získavať tak náskok pred svojimi konkurentmi môžete už hneď teraz.