Skip Navigation Links
Skip navigation links
ERP systémy
Produkty
Riešenia
Referencie
BLOG
Kontakty

 

Typizované segmentové riešenia

 

  Zavedenie komplexného podnikového informačného systému do už fungujúcej firmy je pomerne náročná a komplikovaná vec, no tieto starosti môžete pokojne nechať na nás. Okrem divízie pre podnikové informačné systémy prevádzkujeme aj rozsiahlu elektrotechnicku výrobu a vzdelávacie centrum s ponukou IT služieb, obe riadené práve systémom Microsoft Dynamics NAV.

Ponúkame vám špecifické riešenie podnikového informačného systému, prispôsobené na mieru presne pre váš trhový segment. Použitý softvér je dostatočne flexibilný na to, aby sa dal optimalizovať pre malé aj veľké firmy. Kliknutím na odkazy nižšie si môžete prezrieť niektoré z typizovaných riešení.

 

 

ERP riešenie pre elektrotechnickú výrobuPodnikový informačný systém pre stavebnú výrobuERP riešenie pre strojnícku výrobuPodnikový informačný systém pre zdravotníctvoERP riešenie pre podniky odpadového hospodárstva a recykláciePodnikový informačný systém pre obchodnú alebo distribučnú spoločnosťriešenie podnikový informačný systém ERP Microsoft Dynamics NAV trhový segment