Skip Navigation Links
Skip navigation links
Varovanie, vyrozumenie
ERP systémy
Vzdelávacie centrum
O spoločnosti
Kontakty
Skip navigation links
Varovanie, vyrozumenie
ERP systémy
Vzdelávacie centrum
O spoločnosti
Kontakty
Ako nás nájsť

 

Sídlo spoločnosti Telegrafia sa nachádza blízko centra Košíc, na východ od kultúrno-spoločenského Jumbo centra. Pokiaľ prichádzate zo smeru od Prešova, odporúčame dostať sa na Gorkého ulicu (resp. smerom od Kechneca na ulicu Štefánikova) a na kruhovej križovatke pri Jumbo centre odbočiť východne na Masarykovu. Po približne 500 metroch hneď za zelenobielou budovou Inšpektorátu práce odbočíte vľavo do malej bočnej uličky a po zhruba päťdesiatich metroch sa dostanete pred vstupnú bránu Telegrafie.

Ak ste prišli autobusom alebo vlakom, z autobusovej aj vlakovej stanice sa dá pohodlne prísť aj pešo. Asi pätnásťminútovú cestu severným smerom Vám spríjemní prechádzka krížom cez mestský park. Ak sa rozhodnete využiť autobus, zo zastávky "Staničné námestie" sa musíte dostať na zastávku "Železničná nemocnica" a potom prejsť ešte asi 500 metrov severovýchodným smerom. Odporúčame využiť autobusy č. 17, 19 alebo 30.

Pokiaľ je cieľom Vašej cesty Vzdelávacie IT centrum Telegrafia, vstúpte hlavným vchodom do výškovej budovy. Vchod s recepciou sa nachádza na jej severnej strane a je ľahko rozpoznateľný vďaka veľkému obojstrannému schodisku.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Späť na kontaktné informácie

 


    Telegrafia, a. s.
    Lomená 7
    040 01 Košice
    Slovenská republika

    GPS:
    N: 48.729999
    E: 21.262804

Statická mapa s fotografiami:

Statická mapa s fotografiami