Skip Navigation Links
Skip navigation links
Vyberte jazyk...
Domov
Produkty
Riešenia
Acusticus
Referencie
O spoločnosti
Kontakty
Skip navigation links
Varovanie, vyrozumenie
ERP systémy
Produkty
Výhodné financovanie
Riešenia
Referencie
Objednať produkty
Objednať demo
Vzdelávacie centrum
Ponuka kurzov
Aktuálne termíny
Certifikácia
Prenájom priestorov
Kontakty
O spoločnosti
Kontakty
Ako nás nájsť

 

 

 

Aplikácia pre projekty exteriérového a interiérového ozvučenia

Acusticus Professional je výkonný online nástroj pre webové prehliadače, slúžiaci na tvorbu projektov interiérového aj exteriérového ozvučenia. Môžete vytvoriť jednoduchý projekt s použitím iba jednej sirény alebo komplexný celoštátny varovný systém so stovkami sirén, meracích bodov a hlukovým pozadím.

Acusticus Professional zvládne tiež návrh ozvučovacieho systému pre interiér budov a výrobných hál, kombináciu interiérového a exteriérového ozvučenia a tiež návrh ozvučenia pre obecný a mestský rozhlas Tibor.

Využívajte Acusticus Professional bez poplatkov

Acusticus Professional môžete využívať bez akýchkoľvek poplatkov, potreby inštalácie či nutnosti zaregistrovať sa. Registráciu však odporúčame, keďže potom si budete môcť svoje projekty uložiť a taktiež využiť niektoré z pokročilých nastavení.

   

 

 

Kliknite na tlačidlo "Start" na spustenie aplikácie

(aplikácia sa spustí v novom okne, preto sa presvedčte, že máte povolené spúšťanie vyskakovacích pop-up okien)

 

 

 

 

Používateľská príručka

Ak potrebujete pomôcť s programom Acusticus Professional, pozrite si demo projekty na lokálny varovný systém so sirénami, ozvučenie obce obecným rozhlasom alebo ozvučenie v interiéri. V prípade záujmu o kompletnú používateľskú príručku vo formáte PDF nás prosím kontaktujte.

Znalostná databáza

Význam základných pojmov ako hlukové pozadie, akustický tlak alebo vyžarovací diagram sirény a návod na ich praktické použitie môžete nájsť v znalostnej databáze.

 

 

 

 

Jednoduchý s množstvom možností

 

Mnohé nastavenia v aplikácii Acusticus Professional majú prednastavené hodnoty, ktoré vychádzajú z dlhoročných skúseností spoločnosti Telegrafia a. s.. Pri jednoduchom projekte, kde si chcete iba overiť dosah zvoleného typu sirény, tak nebudete zaťažovaný zbytočnými zložitými parametrami.

Ak však potrebujete svoj profesionálny akustický projekt prispôsobiť špecifickým požiadavkám, k dispozícii máte množstvo hodnôt, ktoré je možné individuálne nastaviť v pokročilých nastaveniach.

   

 

Staňte sa obchodným partnerom spoločnosti Telegrafia a získajte viac

Obchodní partneri spoločnosti Telegrafia a. s. majú možnosť získať v aplikácii Acusticus Professional status "Partnera", ktorý sprístupňuje mnohé ďalšie nadštandardné možnosti. 

Jednou z nich je možnosť tvorby rádiového projektu na rádiokomunikačnú sieť pre sirény, ktorý zohľadňuje reálny zakrivený tvar zemského povrchu. Ďalšou napríklad možnosť tvorby projektových schém a ich export vo forme obrázka. Zákazník tak s prehľadom zistí, čo je predmetom ponuky a ľahko prečíta obsah projektu.  

   

 

 

Šetrite vďaka automatizácii

Acusticus Professional ponúka ďalší nástroj, ktorý vie sám navrhnúť veľkú rádiovú sieť s vysielačmi, retranslačnými stanicami aj prijímacími bodmi. Po optimalizácii na základe údajov a nameraných hodnôt z terénu a následnej úprave v aplikácii Acusticus Professional je možné výsledok použiť priamo pri tvorbe realizačného projektu.

Pripravovaná novinka pre rok 2016 - Plne konfigurovateľná siréna

Každá siréna, použitá v projekte, sa dá individuálne nakonfigurovať. Je tak možné zistiť napríklad to, či sa do zvolenej skrine vojdú všetky batérie a komunikačné moduly, vyskúšať si na realistickej simulácii funkčnosť a možnosti ovládacích prvkov alebo nastaviť pre sirénu konkrétne komunikačné kanály. Významným spôsobom sa tak uľahčí následná objednávka.

Ak vás rozšírené možnosti aplikácie Acusticus Professional zaujali a chcete sa stať našim obchodným partnerom, prosím kontaktujte nás.