O nás

O nás

Rozumieme individuálnym potrebám našich zákazníkov

Spoločnosť Telegrafia založila svoju činnosť na troch hlavných pilieroch. Jedným z nich je poskytovanie profesionálnych riešení a služieb v oblasti podnikových informačných systémov (ERP), postavených na špičkovom softvéri Microsoft® Dynamics 365 Business Central.

Našim cieľom nikdy nebolo prevádzkovať „masovú výrobu“ a preto sa zameriavame hlavne na kvalitu. Vieme, že každé podnikanie je niečím špecifické a preto si každý z našich klientov zaslúži skutočne individuálny prístup.

U nás sa môžete s akoukoľvek požiadavkou obrátiť na konkrétnych, vysoko kvalifikovaných konzultantov s menom a tvárou, ktorí poznajú princípy fungovania Vášho biznisu a vedia Vám navrhnúť to najlepšie riešenie. Aj vďaka tomu s nami doterajší klienti z vlastnej iniciatívy uzatvárajú dlhodobé mnohoročné kontrakty. Pridajte sa k nim aj Vy.

Aby ste mali istotu v správnosti Vášho výberu, celú našu činnosť riadime podľa prísnych požiadaviek systému riadenia kvality ISO 9001:2015 a sme tiež dlhoročným Gold partnerom spoločnosti Microsoft®.

Naše odborné znalosti a dlhoročné skúsenosti sú zárukou kvality.